O nas

O NAS

 

Drukarnia Imex-Graf istnieje na rynku od listopada 1988 roku. Świadczymy usługi z zakresu szeroko pojętej poligrafii, wydawnictwa i reklamy. Głównym celem jest zaspakajanie potrzeb i oczekiwań zarówno dużych i prężnych instytucji oraz przedsiębiorstw jak i małych firm w zakresie kompleksowej obsługi poligraficznej i reklamowej.
Dla naszych klientów poza typowo poligraficznymi produktami wykonujemy zlecenia nietypowe.
Wykorzystując wyjątkowe możliwości naszego personelu i posiadanego parku maszynowemu proponujemy Państwu szeroką gamę naszych usług począwszy od wykonywania gadżetów reklamowych, wizytówek, ulotek, poprzez kolorowe plakaty, foldery i katalogi do magazynów, książek i innych skomplikowanych publikacji.
Drukujemy maszynami offsetowymi, cyfrowymi i sitodrukowymi – drukujemy na papierach, kartonach, tkaninach oraz tworzywach sztucznych.
Dbamy o naszych klientów – nasze produkty wykonujemy na najwyższym poziomie, w możliwie najkrótszym czasie.
Specjalizujemy się w kalendarzach o czym świadczy nasza bogata oferta kalendarzy i możliwość ich personalizacji. Produkujemy kalendarze trójdzielne, czterodzielne, książkowe w oprawach: skórzanych, materiałowych i drukowanych, kalendarze na biurko, plakatowe oraz planszowe. Nasze studio graficzne zaprojektuje dla Państwa indywidualny kalendarz według najnowszych trendów na rynku reklamowym.

 

  • Nie boimy się żadnych wyzwań – nawet tych najśmielszych
  • skrupulatnie dobieramy technologię do Twoich potrzeb
  • nasi graficy pomogą Ci na każdym etapie projektowania finalnego produktu
Możemy zagwarantować, że:
  • podejdziemy do Twojego zlecenia z pełnym zaangażowaniem
  • zrobimy wszystko, by produkt końcowy był zgodny z Twoim pomysłem
  • doradzimy co aktualnie jest trendy 😉