Kalendarze Książkowe Skórzane

Kalendarze Skórzane 2019

 

Kalendarze książkowe w oprawie skórzanej A4, A5, A6, B5, 

Kalendarz książkowy jest funkcjonalnym kalendarzem, który sprawdzi się w praktyce u każdego przedsiębiorcy, pracownika biurowego lub osób indywidualnych.
Kalendarze książkowe wykorzystujemy nie tylko w przypadku spotkań, ale też wyjazdów czy ważnych konferencji. Z nim każdy wygodnie rozplanuje swój czas i uporządkuje terminarz. Kalendarz książkowy może też być niezbędnym notatnikiem, książką adresową, telefoniczną i mapą w jednym, dzięki możliwości prowadzenia w nim zapisków oraz wszelkim dodatkowym informacjom, jakie może zawierać.

kalendarze skórzane imexgraf

Dla wymagających klientów polecamy kalendarze w okładkach wykonanych ze skóry naturalnej. Szlachetność tej oprawy docenią wymagające osoby, dla których liczy się elegancja i trwałość.

Posiadamy również oprawy skóropodobne. Są one także zróżnicowane kolorystycznie i można na nich tłoczyć swoje logo lub personalizować je laserem. Wśród nich są chociażby bardzo popularne odmiany: Vivella, Nebraska oraz Denim.
W zależności od potrzeb, można również dobrać kalendarz książkowy w odpowiadającym klientowi formacie – od kieszonkowego B6, przez A5 i B5, po największe – A4. Warto też zwrócić uwagę na układ dni w kalendarzu i wybrać najwygodniejszy dla siebie – dzienny lub tygodniowy.

opakowania na kalendarze skórzane

Elegancki skórzany kalendarz książkowy w oprawie z naturalnej włoskiej skóry w kolorach: czarnym, brązowym, bordowym i granatowym. Brzeg okładki obramowany jest ozdobnym przeszyciem, a narożniki zaokrąglone. Drukowany na papierze chamois; bloki terminarza szyte nićmi; posiada wycięte registry; kapitałka i tasiemka żółte; przejrzysty układ graficzny kalendarium; rozbudowana część informacyjna oraz barwne mapy przedstawiające kraje europejskie; oprawa umożliwia wykonanie nadruków, tłoczenia i personalizacji kalendarza nawet na dużej powierzchni.

 

oprawa kalendarza premium skóra najlepsze oprawy kalendarzy skórzanych piękne okładki skórzane na kalendarze

 

PERSONALIZACJA kalendarzy książkowych

– kalendarze książkowe personalizujemy poprzez: tłoczenie logo firmy na okładce, wklejki i wyklejki reklamowe wewnątrz kalendarza, wstążki z nadrukiem logo, przeszycia, okucia narożników, złocenie i srebrzenie brzegów oraz ozdobne opakowania na kalendarz.
– oprawy z materiałów skóropodobnych, również kalendarze książkowe na zamówienie mogą mieć oprawę z skóry naturalnej – ekskluzywne kalendarze skórzane.

Cechy kalendarza:

Plan roczny, miesięczny, telefony kierunkowe, skorowidz alfabetyczny, administracyjna i drogowa mapa Polski, mapki z odległościami drogowymi w Polsce i Europie, strefy czasowe, daty imienin i inne.

Zachęcamy, by samemu przekonać się o tej niezwykłej funkcjonalności kalendarzy książkowych.