Kalendarze trójdzielne indywidualne

Kalendarze trójdzielne

Kalendarze trójdzielne opracowane zostały głównie dla potrzeb biurowych. Posiadają trzy oddzielne kalendaria: miesiąc poprzedni, miesiąc bieżący (wyróżniony tłem) oraz miesiąc następny, naklejone na wspólnej tekturce (tzw. „plecki”) z miejscem pod nadruk reklamowy. Kalendarium jest duże i czytelne, tak aby było widoczne z daleka, bez konieczności podchodzenia. W komplecie znajduje się również plastikowy pasek z czerwonym okienkiem, dla wydzielenia dnia bieżącego. Kalendarze trójdzielne zaopatrzone są w „główkę”, czyli zdjęcie, naklejone na specjalną tekturę, która daje efekt wypukłości. Tematyka fotografii obejmuje pejzaże, kwiaty, dzieci, motoryzację, zwierzęta, malarstwo itp. Dla Klienta, który jest zainteresowany większą ilością miejsca pod nadruk reklamowy lub posiada własną główkę, przygotowano samodzielne kalendarium z przedłużonymi pleckami (do doklejenia indywidualnej „główki”) oraz kalendarium z tzw. „białą główką” (większe pole pod reklamę).

Kalendarze trójdzielne pozwalają na łatwiejsze organizowanie i zarządzanie czasem, tak swoim jak i całego zespołu. Osobom o większych wymaganiach w tym temacie polecamy kalendarze książkowe. Są one szczególnie przydatne dla menadżerów i kadry kierowniczej.

indywidualny kalendarz trójdzielny

Kalendarz trójdzielny
Spośród bardzo wielu rozmaitych kalendarzy, kalendarz ten spotykamy w prywatnych domach, biurach, sklepach czy przychodniach. Jest więc niezwykle uniwersalny i doskonale wkomponuje się w każde wnętrze.

Cechy kalendarzy trójdzielnych
Kalendarze trójdzielne zawdzięczają swoją popularność czytelnemu uporządkowaniu dni, tygodni i miesięcy. Dają one możliwość spojrzenia na cały kwartał, bez konieczności przewijania wielu kartek.
Łatwo wtedy możemy uporządkować wszystkie terminy, wyróżniając poszczególne dni na tle innych.

Kalendarz trójdzielny – jako nośnik reklamowy
Jedną z zalet tych kalendarzy jest ich duża powierzchnia reklamowa.
To właśnie dlatego ze względu wykorzystuje się je jako gadżety reklamowe, a także materiały promocyjne czy do identyfikacji wizualnej firmy.
Nadruk możemy umieścić zarówno na główce kalendarza lub stopce. Warto też wspomnieć, że kalendarz trójdzielny stanowi jedną z najbardziej efektywnych form promocji Państwa firmy i usług.

kalendarze trójdzielne

Produkcja najwyższej jakości
Druk odbywa się na najnowszych maszynach do druku cyfrowego a przy większych nakładach offsetowych.
Kalendarze mogą być uszlachetnione przez lakier UV nadając mu tym samym trwałość i wyrazistość a kolory oraz użyty do produkcji papier podbiją walory estetyczne.

Jak się okazuje, indywidualny kalendarz trójdzielny to produkt, który możemy dowolnie projektować i modyfikować, zgodnie z oczekiwaniami i pomysłami naszych klientów.

W naszej ofercie jest już nowa kolekcja gotowych kalendarzy trójdzielnych na 2020 rok.
Zapraszamy do zapoznania się w nowymi wzorami na sezon 2020