Druk offsetowy

Nasza drukarnia cyfrowa i offsetowa jest w pełni przygotowana do sprostania wysokim wymaganiom klientów. Drukujemy na papierach zwykłych, satynowanych lub kredowych, w formatach od A4 do B1 (lub inny), gramatura od 90 do 350 g.

drukarnia offsetowa imexgraf

Przyjmujemy zamówienia na druk w każdym nakładzie, nawet od jednej sztuki. W razie potrzeby istnieje możliwość realizacji nawet w ciągu kilku godzin.

 1. Nakład/Opłacalność
  • Cena jednostkowa arkusza w druku offsetowym maleje wraz ze wzrostem nakładu; przy wysokich nakładach cena druku pojedynczego arkusza jest bardzo niska.
  • Druk offsetowy przy bardzo niskich nakładach nie jest opłacalny. Koszty uruchomienia produkcji są w takim wypadku wysokie (koszt płyt offsetowych i ich naświetlenia, czasochłonny przyrząd maszyny).
 2. Zalety
  • Oprócz palety CMYK, można drukować kolory specjalne: srebro, złoto oraz dodatkowe kolory np. ze skali Pantone.
  • Bardzo duży wybór różnorodnych surowców i gramatur do druku w tej technice (papier, karton, samoprzylepne, samokopiujące, folie itp.).
  • WYSOKA JAKOŚĆ – dobrze wykonany druk offsetowy z dobrego projektu, na odpowiednio dobranych surowcach wygląda bardzo szlachetnie; względy estetyczne, prestiżowe mogą przesądzić o decyzji druku w tej technice nawet przy niższych nakładach.

drukujemy cyfrowo i offsetowo