Czym się zajmujemy?

Czym się zajmujemy?

 

Projektujemy.

 

Znamy się na tym. Dobrze odczytujemy potrzeby naszych Klientów. Wskazujemy im najlepsze rozwiązania. Kreujemy ich wizerunek i budujemy strategię. Na lądzie, w powietrzu i na morzu chciałoby się rzec… Ale potrafimy doskonale łączyć także świat papieru, ze światem internetu. “Niemożliwe nie istnieje” – slogan jednej z kultowych marek sportowych doskonale oddaje nasze podejście do każdego z projektów, który do nas trafia. I najważniejsze: mamy własne studio graficzne i zespół, który potrafi je wprawić w ruch. Wizytówki, ulotki, katalogi, reklamy zewnętrzne i prasowe, książki. W POS i BTL jesteśmy najlepsi. Mamy na to dowody.

 

Drukujemy.

 

Cyfrowo. Wtedy gdy nasi Klienci potrzebują SZYBKO Albo MAŁO. Za rozsądne pieniądze. Offsetowo. Gdy idą na całość. Chcą DUŻO. W najlepszej jakości. Tak jak tylko najlepsi, najbardziej wymagającym drukują. Na papierze, kartonie, foliach. Sitodrukowo. Gdy w grę wchodzą wyma- gające projekty na tkaninach i tworzywach sztucznych. Potrafimy. Doskonale. W nowoczesnych technologiach.

 

Mamy kalendarze.

 

Bo cały świat uznaje, iż planowanie i notowanie w papierowych kalendarzach to doskonały sposób organizowania informacji i przywoływania szczegółów. Lepszy od notowania na laptopie lub smartfonie. Chcemy by nasi Klienci mogli korzystać z tych rozwiązań. Kalendarze pozwalają skupić się na tym, co najważniejsze, nie rozpraszają. Dają możliwość personalizacji; choćby przy użyciu karteczek samoprzylepnych, kodowania kolorami, podkreślania i osobistych notatek. Sprzedajemy najlepsze rozwiązania.

 

Dostarczamy gadżety.

 

Wiemy, że są one istotnym narzędziem w kształtowaniu pozytywnego wizerunku tych spośród naszych Klientów, którzy z nich korzystają. Nie mogą się bez nich obejść podczas targów, spotkań świątecznych, eventów, konferencji i szkoleń. Gadżety są najtańszym nośnikiem reklamy. Żadna kawa nie smakuje lepiej niż z naszego kubka. Żaden właściciel telefonu nie może czuć się bezpieczniej niż z naszym powerbankiem. Mamy to…